ID карталарын еңгізу туралы
О внедрении ID карт

Қостанай қаласының білім беру ұйымдары «Қазпошта» АҚ-мен бірлесіп қала мектептерінің оқушылары үшін ID карталарын еңгізу бойынша пилоттық жобаны іске асыруда. Осыған байланысты, қаланың білім бөлімі тағы да ата-аналар қауымдастығына жүгінеді.
Құрметті ата-аналар! 1 сәуірде оқушылар мен зейнеткерлер үшін қоғамдық көлікте жүруге жеңілдік кезеңі аяқталады. Ал бұл дегеніміз, жолаушылардың барлық санаты үшін жол жүру құны қолма — қол ақшамен-150 теңге болады. Сондай-ақ, банк карталарында жолаушылардың осы санаты үшін жеңілдікпен жол жүру қарастырылмаған.
Тек «Қазпошта» АҚ-ның әлеуметтік картасы ғана балаларға қоғамдық көлікте 40 теңгеге жол жүру құқығын береді.
Сондықтан әлеуметтік картаны ресімдей алмаған барлық адамдардан оны жақын арада білім беру ұйымы арқылы немесе өз күшімен «Қазпошта»АҚ-ға жүгіну арқылы жасауды сұраймыз. Барлық туындаған сұрақтар бойынша мектеп директорларына жүгініңіз немесе Қостанай қаласының білім бөлімінің жауапты тұлғасына 54-99-54, 54-30-07 телефондар арқылы қоңырау шалуыңызға болады.

Организации образования города Костаная совместно с АО «КазПочта» реализует пилотный проект по внедрению ID карт для учащихся школ города.
В связи с чем, отдел образования города еще раз обращается к родительской общественности.
Уважаемые родители! 1 апреля заканчивается льготный период на проезд в общественном транспорте для школьников и пенсионеров. А это значит, что проезд для всех категорий пассажиров будет стоить за наличный расчет — 150 тенге. В банковских картах также не предусмотрен льготный проезд для данной категории пассажиров.
И только социальная карта от АО «КазПочта» дает детям право проезда в общественном транспорте за 40 тенге.
Именно поэтому, просим всех, кто еще не успел оформить социальную карту, сделать это в ближайшее время либо через организацию образования, либо самостоятельно, обратившись в АО «КазПочта». По всем возникающим вопросам обращайтесь к директорам школ или позвоните отвественному лицу отдела образования города Костаная по телефонам 54-99-54, 54-30-07.